OSPOSOBLJAVANJE ZA TRENERE SPORTSKOG RIBOLOVA

By In Novosti On 07 listopada, 2020

Ministarstvo znanosti i obrazovanja odobrilo je Sveučilištu Josipa Juraja Strossmayera, Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku,
Ulica cara Hadrijana 10, izvođenje programa obrazovanja odraslih i to
PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA ZA POSLOVE TRENERA SPORTSKOG RIBOLOVA

Program prve grupe osposobljavanja započeo bi u studenom ove godine, a realizirao bi se tijekom 2020. i 2021. godine. Prema potrebi i prijavama organizirati će se i ostale grupe pohađanja programa.
Cijena osposobljavanja je 7.000,00 kn po kandidatu, a minimalna grupa je 24 polaznika.

Za sve daljnje informacije (način i mjesta izvođenja nastave, odrađivanje vježbi i praktičnog dijela, predavanja i ostalo) biti ćete obaviješteni nakon zaprimljenih predprijava od strane Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku te HŠRS-a.

STRUČNI VODITELJ PROGRAMA: doc.dr.sc. Josip Cvenić

UVJETI UPISA

U program osposobljavanja za poslove trenera sportskog ribolova mogu se upisati polaznici koji imaju:

a) minimalno završenu četverogodišnju srednju školu,
b) navršenih 18 godina života,
c) pisanu preporuku Hrvatskog športskog ribolovnog saveza ili gradskog odnosno županijskog športskog ribolovnog saveza i minimalno 5 godina aktivnog sudjelovanja u sportskom ribolovu
d) liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za poslove trenera sportskog ribolova

PRIJAVA I POTREBNI DOKUMENTI

– kratki životopis
– ispunjena prijavnica – upisnica u program osposobljavanja
– digitalna preslika domovnice
– digitalna preslika osobne iskaznice
– digitalna preslika rodnog lista (izvadak iz matične knjige rođenih)
– digitalna preslika svjedodžbe ili diplome kao dokaz o prethodno završenoj srednjoj
školi ili višoj, odnosno visokoj školi
– potvrda Hrvatskog športskog ribolovnog saveza, županijskog saveza ili sportsko ribolovne udruge o minimalno 5. godina bavljenja sportskim ribolovom

U prilogu je rješenje i poziv za iskaz interesa za kandidate, te obrazac prijave za pohađanje programa.

Rješenje_MZO_sportski_ribolov

obrazac za prijavu